top of page
Szukaj
  • amin

Zapraszamy na fizjoterapię

Od dłuższego czasu obserwujemy zwiększającą się potrzebę rehabilitacji naszych pacjentów. Nie ukrywamy, że ma to związek z dużą ilością, często bardzo skompilowanych, operacji chirurgicznych wykonywanych w naszej lecznicy. Sami znamy dobroczynny wpływ fizjoterapii i pracy fizjoterapeutów u ludzi. Nie mogliśmy odmówić możliwości szybszego powrotu do pełnej formy też naszym pacjentom.

Rehabilitacja jest szczególnie ważna przy zabiegach ortopedycznych. Stale poszerzamy ich zakres. Wykonujemy już nie tylko stabilizacje złamań, zabiegi zerwania więzadeł, ale również operacje na kręgosłupie. Są to zabiegi, gdzie praca chirurga to tylko część sukcesu. Pacjent powinien być rehabilitowany. Specjalnie na potrzeby fizjoterapii przebudowaliśmy jedno z naszych największych pomieszczeń.

Tak jak lista zabiegów ortopedycznych stale się u nas powiększa, tak samo stale zwiększamy wachlarz dostępnych usług w zakresie fizjoterapii.

Do dyspozycji naszych Pacjentów jest:

- bieżnia wodna

- magnetoterapia

- terapia manualna

- kinezyterapia

- terapia skupioną falą uderzeniową FSWT

- laseroterapia biostymulacyjna

- terapia ultradźwiękami

- elektroterapia (TENS, EMS)


Poza zabiegami leczniczymi można skorzystać również z usług typowo relaksacyjnych.

Fachowe podejście naszych fizjoterapeutek chętnie potwierdziliby nasi pacjenci, gdyby tylko mogli mówić. Ale czasem spojrzenie na zadowolone mordki i merdające ogonki wystarczy.


121 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2 Post
bottom of page