Zespół

 • Ryszard Starczewski

  Lekarz weterynarii – specjalista chirurgii weterynaryjnej , specjalista radiologii weterynaryjnej. Absolwent Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Lublinie.

  Współzałożyciel i współwłaściciel Centrum Zdrowia Małych Zwierząt. W codziennej praktyce specjalizuje się w ortopedii i chirurgii ogólnej zwierząt.

  e-mail: [email protected]

 • Marek Majka

  Lekarz weterynarii – specjalista z zakresu rozrodu zwierząt. Absolwent Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Lublinie.

  Współzałożyciel i współwłaściciel Centrum Zdrowia Małych Zwierząt. W naszej placówce obok podstawowej diagnostyki i terapii zwierząt zajmuje się ginekologią i położnictwem psów i kotów.

  e-mail: [email protected]

 • Agnieszka Kasprzak

  Lekarz weterynarii – absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Olsztynie.

  W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt prowadzi specjalistyczne laboratorium diagnostyczne, umiejętnie łącząc wiedzę praktyczną z nowoczesnymi technikami laboratoryjnymi.

  e-mail: [email protected]

 • Anna Starczewska

  Lekarz weterynarii – specjalista z zakresu chorób psów i kotów. Absolwentka wydzialu weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W naszej placówce zajmuje się ogólną diagnostyką internistyczną a w szczególności kardiologią.

 • Anna Michalczyk

  Lekarz weterynarii – absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

  W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w ramach podstawowej kliniki pani doktor rozwija swoje zainteresowania związane z chorobami kotów oraz zajmuje sie diagnostyką ultrasonograficzną.

  e-mail: [email protected]

 • Małgorzata Glema

  Lekarz weterynarii - absolwentka wydzialu weterynaryjnego Uniwersytertu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po studiach odbyła liczne staże w kraju i za granicą (min. Tajalndia , Wiedeń). W zakresie zainteresowań endokrynologia i nefrologia.

 • Agata Kiljan

  Lekarz weterynarii - absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

 • Jacek Polak

  Technik weterynarii, dyplomowany ratownik medyczny.

  W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt zajmuje się szeroko rozumianą asystą okołooperacyjną, radiologią, oraz w sposób profesjonalny dba o naszych pacjentów w okresie po zabiegowym.